ultradźwiękowy pomiar grubości powłok - ndt

pohl & pohl
Idź do spisu treści

Menu główne:

PRODUKT > pozostałe NDT
powłokosciomierz ultradźwiękowy
qnix 1500

Miernik grubości powłok QNix® 1200
Przyrząd pomiarowy QuaNix 1200 został zaprojektowany zwłaszcza dla tych, którzy muszą dokonywać pomiarów tylko na stali i żelazie. Solidna konstrukcja czyni go szczególnie przydatnym przy zabezpieczeniach antykorozyjnych i przy budowie statków. Jest idealnym urządzeniem do codziennego stosowania przez profesjonalistów.

quanix 1500

Miernik grubości powłok QNix® 1500
Z uwagi na różnorodność zastosowań, niezawodność i prostą obsługę - uniwersalny przyrząd pomiarowy QuaNix 1500 stał się standardowym przyrządem, rozpowszechnionym na całym świecie. Zintegrowanie dwóch sond do metali żelaznych i nieżelaznych w jednym urządzeniu pozwala dokonywać pomiarów większości niemagnetycznych powłok na stali i żelazie, a także izolacyjnych powłok na metalach nieżelaznych (np. aluminium, miedź, cynk i stal szlachetna). QuaNix 1500 mierzy precyzyjnie i jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przyłożyć i odczytać pomiar! Model ten może być wyposażony w pamięć i funkcje statystyczne. Wówczas ma wbudowany interfejs RS 232, co umożliwia współpracę mienika z drukarką i komputerem.

qnix 4500

Miernik grubości powłok QNix® 4200
Idealny miernik dla branży samochodowej. Każdy szanujący się salon lub komis samochodowy powinien posiadać profesjonalny miernik pomiaru grubości lakieru. Z całą pewnością ułatwi on wycenę samochodu. Miernik QuaNix pozwoli poznać prawdziwy stan blacharki samochodu. Informacje te bardzo często zostają zatajone przez poprzedniego właściciela.

quanix 4500

Miernik grubości powłok QNix® 4500
Doskonałe urządzenie dla wszystkich zakładów lakierniczych. Posiadając profesjonalny miernik grubości powłok można udokumentować jakość wykonanej pracy. Pozwala zdobyć zaufanie i nowych klientów.  Z takim miernikiem oszczędza się czas i unika reklamacji. Miernik jest mały, łatwy w użyciu i nie wymaga kalibracji.

powłokościomierz

Miernik grubości powłok QNix® 7500
Modułowa budowa przyrządu pomiarowego QuaNix 7500 daje szeroki zakres zastosowań. Przyrząd posiada zintegrowaną sondę pomiarową lub z sondę na giętkim kablu, co pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Model ten może być wyposażony w pamięć i funkcje statystyczne. Wówczas ma wbudowany interfejs RS 232, co umożliwia współpracę mienika z drukarką bądź komputerem.

quanix 8500

Miernik grubości powłok QNix® 8500
Najnowszy miernik serii Quanix. Do wyboru dwa modele BASIC i PREMIUM współpracujące z cyfrowymi sondami Fe, NFe i dualnymi (Fe/NFe). Nowe, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i menu, radiowa komunikacja z komputerem, funkcje statystyczne i wiele innych sprawia, że urządzenie to spełni wszelkie oczekiwania operatora. W zależności od potrzeb sonda współpracuje jako zintegrowana w urządzeniu bądź przyłączona do urządzenia na giętkim przewodzie.

badanie powłok lakierniczych

Tester do karoserii CRASH-CHECK®
Kupując samochód można pomóc sobie wykryć uszkodzenia powypadkowe pojazdu lub uszkodzenia spowodowane rdzą za pomocą prostego testera CRASH-CHECK ®.

 
    SZUKAJ    
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego