pomiar grubości powłok - ndt.pl

pohl & pohl
Przejdź do treści
TOP-CHECK FE-1000
miernik grubości powłok
TOP-CHECK FN-B
miernik grubości powłok na podłożu FE i NFE z obrotową głowicą
aplikacja do transferu pomiarów na PC oraz Androida
QNix® 1500
Z uwagi na różnorodność zastosowań, niezawodność i prostą obsługę - uniwersalny przyrząd pomiarowy QuaNix 1500 stał się standardowym przyrządem, rozpowszechnionym na całym świecie. Zintegrowanie dwóch sond do metali żelaznych i nieżelaznych w jednym urządzeniu pozwala dokonywać pomiarów większości niemagnetycznych powłok na stali i żelazie, a także izolacyjnych powłok na metalach nieżelaznych (np. aluminium, miedź, cynk i stal szlachetna). QuaNix 1500 mierzy precyzyjnie i jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przyłożyć i odczytać pomiar! Model ten może być wyposażony w pamięć i funkcje statystyczne. Wówczas ma wbudowany interfejs RS 232, co umożliwia współpracę mienika z drukarką i komputerem.
QNix® 4200 / QNix® 4500
Doskonałe urządzenia dla wszystkich zakładów lakierniczych. Posiadając profesjonalny miernik grubości powłok można udokumentować jakość wykonanej pracy. Pozwala zdobyć zaufanie i nowych klientów. Z takim miernikiem oszczędza się czas i unika reklamacji. Miernik jest mały, łatwy w użyciu i nie wymaga kalibracji.
Modułowy system pomiarowy ogólnego zastosowania, odpowiedni zarówno dla branży samochodowej jak i przemysłu. Posiada duży obracany wyświetlacz, oraz  prostą konstrukcję gwarantującą długie użytkowanie. Sondy wykonane ze stali nierdzewnej odporne na kurz i wodę, wyposażone w głowicę pomiarową z polerowanym rubinem. Zakres pomiaru od 1,25 mm i 3 mm do 5 mm w zależności od sondy. Zerowanie miernika przez naciśnięcie tylko jednego przycisku.
QNix® 8500
Do wyboru dwa modele BASIC i PREMIUM współpracujące z cyfrowymi sondami Fe, NFe i dualnymi (Fe/NFe). Nowe, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i menu, radiowa komunikacja z komputerem, funkcje statystyczne i wiele innych sprawia, że urządzenie to spełni wszelkie oczekiwania operatora. W zależności od potrzeb sonda współpracuje jako zintegrowana w urządzeniu bądź przyłączona do urządzenia na giętkim przewodzie.
Najnowszy modułowy system pomiarowy serii mierników QNIX z przeznaczeniem dla przemysłu np. pomiar powłoki z grubą warstwą antykorozyjną. Dostępny w trzech wersjach Basic, Premium, Premium +.  Charakteryzuje się wzsoką wytrzymałością i prostotą, co wydatnie ułatwia pracę w ciężkich warunkach. Dzięki wbudowanej pamięci, nowemu oprogramowaniu i intuicyjnemu sterowaniu urządzenie można obsługiwać bez wcześniejszego szkolenia. Zakres pomiaru do 5000μm w zależności od wersji.
© 1990-2024 pohl & pohl
Wróć do spisu treści